Vestuvės

Profesionalus fotografas vestuvėms. Vestuvių fotografai

Ruošiate gražią vestuvių šventę? Tad pirmiausiai leiskite Jus pasveikinti, kad ryžotės šiam svarbiam žingsniui! Tai, kad nusprendėte sujungti du likimus i vieną - tiesiog puiku!
Vestuvės – tai ryškių ir emocingų momentų visuma, kuriuos norėsite prisiminti ateityje. O vestuvių fotografas padės išsaugoti svarbiausių vestuvių įvykių prisiminimus.

Kiekvieną kartą, kai bus atidengtas vestuvių fotoabumas, atgaivinsite ryškiausius vestuvių prisiminimus. Šventės momentai tiesiog sustingsta, o po to atgimsta kitoje vestuvinio albumo fotografijoje.

Vestuvių fotografavimas dažniausiai pradedamas nuo Jaunosios pasiruošimo. Tai gali būti namai, grožio salonas arba kita vieta.
Tada fotografuojama ceremoniją, artimiausių žmonių ir draugų sveikinimai po ceremonijos. Vestuvių fotosesija - ta vestuvių dalis, per kurią fotografas sukuria pačias meniškiausias vestuvių nuotraukas. Fotosesijos metu vestuvių fotografas ne tik gaudo momentus ir šviesos žaismą, bet esant reikalui gali juos iš dalies įtakoti, surežisuoti tam tikrą veiksmą tam tikroje vietoje, kur fonas tinkamesnis, gražesnė šviesą ir t.t.. Galiausiai fotografas fotografuoja pačią vestuvių puotą, jei Jaunieji pageidauja.

Mūsų manimu geras profesionalus vestuvių fotografas turi mokėti prisitaikyti prie besikeičiančių fotografavimo sąlygų.
Jei reikia fotografuoti gyvai - vestuvių fotografas fotografuoja reportažiniu stiliumi, jei Jaunieji laukia pasiūlymų - fotografas persijungia į dalinai pastatiminį stilių. Vestuvių albumas dėl to bus gražesnis ir įdomesnis.

Visos vestuvių nuotraukos kruopščiai retušuojamos. Kaip savo darbo rezultatą fotografas pateikia fotoalbumą arba vestuvinę fotoknygą, sukuriama privati internetinė fotogalerija (su slaptažodžiu). Mes visada atiduodame DVD su visais sutvarkytais originalais! Klientams pageidaujant iš vestuvinių nuotraukų sukuriame fotofilmą, rengiame priešvestuvinę fotosesiją.

Vestuvių nuotraukų fotogalerija

Vestuvių fotografavimo kaina

Mūsų vestuvių fotografavimas kainuoja nuo   950 € . Fotografuojama iki 8 val. Pateikiama apie 300 retušuotų ir paruoštų spausdinimui nuotraukų skaitmeninėje laikmenoje. Keletas nuotraukų sutvarkoma kitą dieną po vestuvių, galėsite pasidžiaugti su draugais. Likusios vestuvių nuotraukos tvarkomos apie 3 mėn, priklausomai nuo nuotraukų skaičiaus.

Papildomai kainuoja: albumai, fotoknygos, atspausdintos arba įrėmintos nuotraukos. Kai fotografuojama ilgiau 8 val., papildomos fotografavimo valandos kainuoja - 60 €/val. Ir jei šventė vyksta ne Vilniaus mieste, prašome padengti kelionės išlaidas.


Taigi užteks kalbų, įamžinkime ryškiausias akimirkas vienos iš svarbiausių ir emocingiausių Jūsų gyvenimo švenčių vestuvių nuotraukose.

Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus

info@fotografai.com, +37068626879, +37061228795

@fotografai #selfie

Fotografija - darbas, poilsis ir visas gyvenimas

Iš fotografijos gauname didžiulį teigiamų emocijų užtaisą, kurios ir yra mūsų gyvenimo variklis.

Smagu matyti laimingus ir patenkintus klientus vienos iš svarbiausių gyvenimo švenčių metu, bet smagiausia yra žinoti, kad tavo fotografijos padės išsaugoti prisiminimus apie šį įvykį ilgam. Juk kiekvienoje fotografijoje užfiksuota šventės dalelė, kuri yra mažas pasakojimas apie tam tikrą akimirką.