Krikštynos

Krikštynos. Krikštynų fotografas sugebantis atsidurti tinkamoje vietoje tinkamu laiku

Krikštynos yra ne tik ritualinis veiksmas reiškiantis krikštijamojo apvalymą nuo gimtosios bei kitų nuodėmių ir priėmimą į tikinčiųjų bendruomenę,bet ir viena svarbiausių ir gražiausių žmogaus gyvenimo švenčių.

Ruošiantis krikštynoms reikia pasirūpinti ir jų įamžinimu. Vaikelis užauga, pradeda smalsauti apie savo praeitį, tada ir praverčia krikštynų nuotraukų albumas.
Krikštynų fotografavimą geriau patikėti profesionalui, kuris tai daro nepirmą kartą.

Profesionalus krikštynų fotografas žino visą krikštynų eigą, atsiduria tinkamu momentu tinkamoje vietoje, sugeba užfiksuoti Jūsų jausmus bei nuotaiką.

Fotografuoti pradedame nuo mažylio namų, t.y. nuo pasiruošimo. Vaikelis maitinamas, rengiamas ir t.t.. Po to visi kartu važiuojame į bažnyčią, tada fotosesija po ceremonijos ir galiausiai važiuojame į šventinės vakarienės vietą. Galima apsiriboti tik ceremonijos fotografavimu arba krikštynų fotosesija. Tiesiog besikeičianti aplinka teigiamai paveiks galutinį rezultatą, gaunama daugiau įvairesnių nuotraukų, bus ir pozuotų, ir gyvai pagautų.

Visos krikštynų nuotraukos yra retušuojamos ir pateikiamos klientui skaitmeninėje laikmenoje.

Krikštynų nuotraukų fotogalerija

Krikštynų fotografavimo kaina

Krikštynų fotografavimas kainuoja nuo 350 €. Krikštynos fotografuojamos iki 3 val. Pateikiama apie 100 retušuotų ir paruoštų spausdinimui nuotraukų skaitmeninėje laikmenoje. Kelėtas krikštynų nuotraukų sutvarkoma kitą dieną po krikštynų fotografavimo, galėsite pasidžiaugti su artimaisiais ir draugais. Likusios krikštynų nuotraukos tvarkomos apie 1 savaitę, priklausomai nuo nuotraukų skaičiaus.

Papildomai kainuoja: albumas, fotoknyga, atspausdintos arba įrėmintos nuotraukos. Kai fotografuojama ilgiau 3 val., papildomos fotografavimo valandos kainuoja - 60 €/val. Ir jei krikštynos fotografuojamos ne Vilniaus mieste, prašome padengti kelionės išlaidas.

Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus

info@fotografai.com, +37068626879, +37061228795

@fotografai #selfie

Fotografija - darbas, poilsis ir visas gyvenimas

Iš fotografijos gauname didžiulį teigiamų emocijų užtaisą, kurios ir yra mūsų gyvenimo variklis.

Smagu matyti laimingus ir patenkintus klientus vienos iš svarbiausių gyvenimo švenčių metu, bet smagiausia yra žinoti, kad tavo fotografijos padės išsaugoti prisiminimus apie šį įvykį ilgam. Juk kiekvienoje fotografijoje užfiksuota šventės dalelė, kuri yra mažas pasakojimas apie tam tikrą akimirką.