Fotosesija

Fotosesija. Šeimos, poros, vaiko, asmeninė, priešvestuvinė...

Fotosesija Jūsų pasirinktoje arba mūsų rekomenduotoje vietoje
Standartinė fotosesija trunka apie 1 val. Per tą laiką padaromi keli skirtingi nuotraukų variantai. Iš viso kiekio per fotosesiją padarytų kadrų atrenkama 20 - 30 geriausių nuotraukų retušavimui.
Klientui pateikiamas visų sutvarkytų ir paruoštų spausdinimui nuotraukų skaitmeninis variantas, 2 nuotraukų versijos, spalvota ir nespalvota. Nuotraukos įkeliamos į privatų serverį arba įrašomos į USB laikmeną.

Klientui pageidaujant, iš geriausių fotosesijos nuotraukų sumaketuosime ir pagaminsime fotoalbumą. Mūsų siūlomi fotoalbumai-fotoknygos skiriasi popieriaus kokybe, dydžiais, viršeliais. Fotoknyga gali būti atspausdinta ant tikro fotopopieriaus arba poligrafiniu būdu. Galime pasiūlyti fotoknygą su tikros odos viršeliu.

Jei pageidausite, geriausią fotosesijos metu padarytą nuotrauką įrėminsime arba perkelsime ant drobės.

Fotosesija. Fotosesijos nuotraukų fotogalerija

Fotosesijos kaina

Fotosesija kainuoja nuo 90 € . Fotografuojama apie 1 val. Pateikiama apie 20-30 retušuotų ir paruoštų spausdinimui nuotraukų skaitmeninėje laikmenoje.

Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus

info@fotografai.com, +37068626879, +37061228795

@fotografai #selfie

Fotografija - darbas, poilsis ir visas gyvenimas

Iš fotografijos gauname didžiulį teigiamų emocijų užtaisą, kurios ir yra mūsų gyvenimo variklis.

Smagu matyti laimingus ir patenkintus klientus vienos iš svarbiausių gyvenimo švenčių metu, bet smagiausia yra žinoti, kad tavo fotografijos padės išsaugoti prisiminimus apie šį įvykį ilgam. Juk kiekvienoje fotografijoje užfiksuota šventės dalelė, kuri yra mažas pasakojimas apie tam tikrą akimirką.